Kojicí šátky

2 v 1 - dutý šátek & kojicí šátek v jednom v moderních barevných variantách

  • báječné přikrytí
  • multifunkční
  • 95% bavlna + 5% elasten
  • lze prát v pračce
  • měkké okraje a příjemný materiál

 

Jste již unavená s používáním různých nepohodlných přikrývek při kojení? Přinášíme Vám stylové řešení v podobě kojicího šátku NuuNuu. Tento stylový a multifunkční dutý šátek rychle a snadno přeměníte na pohodlný kojicí šátek vynikající pro maminky na cestách. Kojicí šátek NuuNuu snadno přikryje jak Vaše miminko při kojení, tak Vaše záda a boky. Zabezpečí Vám větší pokrytí než běžný kojicí šátek a zároveň Vám nebrání být v kontaktu s Vaším miminkem. Šátek může být Vaším doplňkem v době těhotenství, v době kojení, ale i dlouho potom! O jednu věc méně v přebalovací tašce - o je jeden módní doplněk více ve Vašem šatníku!

Velmi jednoduché použití! Potřebujete kojit na veřejnosti? Jen odviňte kojicí šátek NuuNuu z krku a přetáhněte si ho přes ramena a nyní jste připravena nakojit Vaše malé. Vše hotovo, jen oviňte šátek zpět kolem krku a jste zase připravena vyrazit! 

Náš kojicí šátek NuuNuu je vyroben z vysoce kvalitní pružné bavlny, která jemně ovine maminku jako dutý šátek a je velmi měkká a lehká pro přikrytí miminka. Okraje šátku nejsou obšité, pouze zastřižené a látka se po vyprání jemně vtáčí do rubu šátku, a tak jsou švy pro maminku a její malé velmi měkké. Tento šátek je jednostranný a návod jak šátek použít, dokonce jak šátek ovinout kolem krku a nebyl vidět zadní šev, je přiložen k balení. Šátky jsou opravdu stylové a můžete ho nosit dlouho potom (nebo předtím), co se Vám malé narodí!

 

Jak šátek nosit:

1. Ze šátku jednoduše vytvoříte dutý šátek, protáhněte šátkem hlavu, zbytek šátku překřižte a zbylou část lehce oviňte kolem krku.

1

2.  K diskrétnímu nakojení miminka odviňe šátek z krku a přetáhněte šátek pod paži na opačnou stranu, na které budete chtít miminko kojit. Pak přetáhněte uvolněnou látku přes hruď a záda k docílení maximálního přikrytí.

2

3. Ze šátku vytvoříte jednoduše zase dutý šátek ovinutím zbylé části kolem krku.

3

 

 
450
4511450451

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem