O nás

 

nuunuu_logo_web3

Značka NuuNuu, ticho a klid nadoslech...

 

přináší kolekci vysoce kvalitních výrobků pro děti od narození a jejich maminky a to s nadčasovým designem a originalitou. Jsou pohodlné, praktické, stylové, inspirované posledními trendy a zároveň bezpečné. Při tvorbě nové kolekce NuuNuu jsme kladli velký důraz na použitý materiál a originalitu, a proto jsou naše výrobky jedinečné.

Jsme si vědomi vysokých nároků na dětské výrobky, a proto pro jejich výrobu používáme ty nejkvalitnější nezávadné materiály, které splňují nejpřísnější požadavky na výrobu produktů pro děti do 3 let.

Každému novému produktu věnujeme maximální péči a pozornost. Vytvořili jsme pro Vás několik designových kolekcí pro holčičky, kluky i maminky, ze kterých si určitě vyberete. Produkty z naší nabídky potěší jistě Vaše milované i formou dárku či milé pozornosti. 

Naše výrobky jsou vyráběny v USA a v České republice a jsou určeny pro děti již od narození.

* klipy, zipy a druky pochází od společnosti značky YKK, jejichž výroba je v Německu a Japonsku.

 
Naše společnost Latienda s.r.o. byla založena v roce 2011 v Praze, jednatelem společnosti je René Rossbachová. Inspirovali jsme se světem dětí a jejich maminek a zároveň jejich potřebami, abychom Vám pomohli usnadnit Vaše první společné chvíle s miminkem.
 
Já sama jsem matka dvou dětí, první je již školou povinné a druhé se nedávno narodilo. Rozhodla jsem se, že tenokrát přistoupím k péči o novorozence jednodušeji a nebudu si věci tolik komplikovat. Mám ráda hezké a praktcké věci, za své peníze si chci koupit kvalitní věci a chci být v pohodě. Proto přináším na český trh řadu produktů, které jistě ocení novopečení rodiče a usnadní si tak péči o miminko.